“A ke video të gocave tjera që t’u shkatërrosh karrierën?”, ish-konkurrenti: Qëllimi im ka qenë që…

LAJME Rozë Showbizz

Arjoni është takuar jashtë studios së “Për’puthen” me ish-konkurrenten Ana Lleshi. Ishte vetë Luli që postoi një fotografi me Anën, e cila shfaqej te shtëpia e tij. Së fundmi, Arjoni ka bërë një bashkëbisedim me ndjekësit në “Instagram”, të cilët e pyesin në lidhje me konkurrentët në “Për’puthen”. JU FTOJM TE SHT YPNI VID EON ME POS HT


“A ke ndonjë foto ose video të atyre gocave ku mundesh të ua shk/atërrosh karrierën si Anës?”, e pyet një ndjekës Arjonin. Ky i fundit i përgjigjet se nuk është qëllimi i tij që të shk/atërrojë karrierën të tjerëve. “Lol qëllimi im nuk është ti shkatërroj njerëzve karrierën. Nuk dua me hap arkivat. Kam 36 minuta material që ndoshta as guide lines i “Instagram”-in nuk e pranon, por s’kam atë qëllim. Të kujtoj atë shprehjen: “Jeto dhe lëri të jetojnë”, i përgjigjert Luli në “Instastory”./Shqip/