Ajo është kaq e bukur por ai përveç miIionave qenka një…! Dalin fotot ja kush është burri MlSTERl0Z i Valbona Selimllarit..

LAJME Showbizz

Valbona Selimllari është pady.shim një prej personazheve më të dashura të showbizz-it. Me bukurinë natyrale dhe thjeshtësinë e saj mund të themi pa frikë se ka vje/dhur zemrat e të gjithë pu/blikut shqiptar. Mirëpo edhe pse e duan shumë, Valbona e ka mbajtur shumë hermetike jetën e saj pr/ivate. Deni, Kejni dhe Vivien janë tre fëmijët e Valbonës, për të cilët pranoi të fliste për herë të parë në 2014-n, por bashkëshortin e saj nuk e kemi parë. JU FTOJM TE SHT YPNI VID EON ME POS HT

Mirëpo një prej djemve të Valbonës, Deni ka ndarë një vit më parë një foto me të dhe të gjithëve na kishte shpëtuar. Deni dhe Kejvi pozojnë me të atin mes tyre në një foto të publikuar në maj të 2018-s. Fotoja është realizuar në një vend në qytetin spanjoll Leganés, ndërsa në mbishkrimin e fotos Deni shkruan vetëm: “Koha me familjen”. JU FTOJM TE SHT YPNI VID EON ME POS HT