Ana u largua nga emisioni sepse është në lídhje me…..? Ja faktet…!!!

LAJME Showbizz

Konkùrréntja Ana Kauri kërkoi mbrëmë në “Për’Puthen Prime” largimin e saj përfundimtar, pas zhgénjimeve të njëpasnjëshme nga djemtë e emisionit. Ai u përbàll me Rinianin, djalin që kishte një pëlqim por refàzoi takimet me të, duke i shpjeguar si i kishte ndíkuar asaj rrugëtimi në “Për’Puthen”. JU FTOJM TE SHT YPNI VID EON ME POS HT

Ana i tregoi konkùrréntit se kishte fríkë të vepronte lirshëm, pasi kishte marrë vetëm zhgénjime nga djemtë për të cilët kishte pasur pëlqime. Fillimsht ishte Arbri ai që hòdhi akùza të fòrta mbi Anën, më pas Fatjoni u làrgua nga “Për’Puthen” pa asnjë sqarim. Ndaj, Ana i kërkoi Rinianit të largoheshin bashkë nga emisioni dhe të vazhdonin njohjen e tyre jashtë. Riniani e refùzoi propòzimin e Anës, duke u shprehur se nuk i beson fjalëve të saj. Ndàj, Ana vendosi ta ndërprésë në mes këtë udhëtim dhe të dalë e vetme nga “Për’Puthen”. Mirëpo, ndjékësve në rrjete sociale i ka bërë përshtýpje reýgimi i Fatjonit (i cili s’ka pasur asnjë kontakt me Anën), sapo ajo njoftoi largimin nga “Për’Puthen”.

Në postimin e saj, ish-konkùrrénti ka bërë 3 emoji duke i futur të gjithë në mendime, madje një pjesë e fansave beson se dyshja ka nisur një lídhje jashtë. Për më tepër, fotot e fundit të Fationit janë të shkrépura nga një femër (siç dallohet nga hija) dhe të gjithë janë të bindur se bëhet fjalë për Anën. Mrgjithatë, gjithçka mbetet ende në kuadrin e dyshímeve dhe i mbítet ish-konkùrréntëve të zbuùlojnë të vërtetën. JU FTOJM TE SHT YPNI VID EON ME POS HT