Angela Martini: Sekreti për një lidhje të suksesshme është dashuria dhe s*ksi i çmendur…

LAJME Rozë

Modelja e njohur shqiptare, Angela Martini ka zgjedhur të ndaj disa sekrete me fansat e saj në Instagram. JU FTOJM TE SHT YPNI VID EON ME POS HT

Ajo u ka kërkuar fansave që ta pyesin për jetën e saj dhe ajo u është përgjigjur pa doreza, duke u treguar e sinqertë. Një prej fansave e ka pyetur se cili është sekreti për një lidhje të suksesshme. “Sekreti për një lidhje të sukseshme është dashuria dhe s*ksi”, ka deklaruar modelja e famshme shqiptare Angela Martini. JU FTOJM TE SHT YPNI VID EON ME POS HT