“Të shiturit dhe tradhtarët” – Fjalimi Albin Kurtit që “dridhi” kundërshtarët e tij… (Video)

Kjo deklaratë e Albin Kurtit po vazhdon të jetë vir/ale edhe me tej në rrjetet sociale. Një deklaratë e liderit të Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti, e që drejtohet për po.litikanët e Kosovës dhe Amerikën, është duke u shpërndarë shumë në rrjetet sociale, ku ai i quan të k’orruptuar, politikanët që besojnë në Shtetet e Bashkuara […]

Continue Reading

Fatos Nano rikthehet në politikë? Publikohet një foto ku është me Blendi Fevziun dhe thuhet se i ka treguar sekretet..!!

Pas vitesh heshtje, Fatos Nano ka pranuar të shfaqet sërish në televizor. Me “look” të ri dhe dukshëm me më pak kile nga dikur, Nano ka rrëfyer për gazetarin Bledi Fevziu 30 vitet si protagonist në politikën shqiptare.Është gazetari që në rrjetet sociale postoi një fotografi me ish-liderin e Partisë Socialiste. “Fatos Nano ka thyer […]

Continue Reading

Po fliste gjithë pasion për Kryeministri Rama, Çani tallet keq me Elisa Spiropalin: Po ti ça je mi?

Ministrja e Marrë.dhën.ieve me Parlementin, Elisa Spiropali është përp.lasur me moderatorin, Arian Çani. E ftuar në emision, ministrja po deba.tonte lidhur me sondazhet e pu.blikuara në media, të cilat favorizojnë Partinë Socialiste.Në de.bat me teologun Arian Curri, ministrja ka ndërhyrë duke i ndërprerë fjalën. Por ka përfunduar duke iu tërhequr vëmendja nga drejtuesi i emisionit, […]

Continue Reading