NJlHUNl me gazetaren e sportit që po ç mend Kosovën dhe Shqipërinë bashkë..

Gazetaret sportive nga Ballkani ditëve të fundit kanë nisur të marrin vëmendjen e mediave ndërkombëtare. Pasi spikati gazetarja boshnjake Zerina Patakoviq me pamjet tejet tërheqës të saj dhe Mirta Surjak,të cilat magjepsën legjendat e Galatasarayt, Fatih Terim dhe Ardu Turan, së fundmi në skenë ka dal një tjetër gazetare tërheqëse. Portali serb “Telegrafi” e ka […]

Continue Reading