Cfarë ndodhi?! Kejvina Kthella thyen pjatat e restorantit në Dubai..!!

LAJME Showbizz

Modelja Kejvina Kthella ka publikuar disa video nga Dubai, ku tregon se po e shijon në maksimum udhëtimin në tokën e sheikëve.Duke hedhur pjata në tokë dhe ushqim në tavolinë janë disa nga momentet që ajo i ka publikuar në Instagram.Kejvina është në shoqërinë e një vajze teksa shihen duke vallëzuar dhe në të njëjtën kohë duke kaluar shumë mirë në atmosferën e krijuar aty.“Ka lezet”, shkruan Kejvina, teksa ka publikuar video ku thyen pjata dhe hedh ushqimin.