Deputetja që “çmendi” burrat në parlament: Nuk është faji im që jam kaq me lezet! (FOTO)

LAJME

Deputetja shqiptaro-boshnjake e Kuvendit të Kosovës, Duda Balje e konsideruar si një ndër politikanet më seksi të trojeve shqiptare, ndërsa ka dhënë një intervistë për DW, është pyetur edhe pamjen e saj dhe komentet që merr. Ajo ka thënë se nuk e ndryshon dot faktin se është një femër tërheqëse dhe që e mban veten. Duda tha se është nënë e tre fëmijëve dhe ndjehet mirë me veten e saj JU FTOJM TE SHT YPNI VID EON ME POS HT