Dhim.bje e madhe për Zonjën Eni: Humb njeriun e zemrës: Jetuam bashkë 25 vite, më qan shpirti

LAJME

Juristja Eni Çobani ka lajmëruar ndarjen nga jeta të vjehrrës së saj. Lajmin e ka bërë të ditur përmes një postimi në rrjetet sociale.Çobani shkruan se i kishte falur një dashuri pa kushte gjatë 25 viteve që kanë jetuar së bashku.Postimi i plotë: Me hidherim te thelle njoftojme sot ikjen nga jeta te nenes se bashkeshortit tim.Znj.Liri Shehu.Jetuam sebashku 25 vjet ndame me njera tjetren momente te bukura dhe plot dashuri si nena me vajzen e saj. Dh imbja eshte e madhe por ajo do jete mes nesh gjithmone.ju ftojm te sh1k0n1 v1de0n me p0shte: