Doli në ballkon të bënte foto, artistja e njohur bie dhe humb jetën në vend…!!

LAJME

Artistja e njohur, Sophie Xeon, “ikona tr ans gjinore” e nominuar për çmimin “Grammy”, ka humbur jetën pasi ra nga lartësia e një ndërtese teksa po tentonte të shkrepte një fotografi të Hënës së plotë .Sipas informacioneve të bëra të ditura nga zyra e p olicisë, 34-vjeçarja ka rënë nga kulmi i një ndërtese trekatëshe në Athinë.“Rrethanat e sakta të rënies së saj janë duke u hetuar nga po licia në Athinë, het imet po vazhdojnë ”-ka thënë një zyrtar po licor.Ju ft0jm te sh1k0n1 v1de0n me p0shte: