Duke vallzuar në të brendshme sensitive, Rihanna “tërbon” rrjetin

LAJME Showbizz

Rihanna është kthyer në rrjetet sociale dhe të gjithë kanë mbetur pa frymë.
Pse do thoni ju?!

Mjafton që të hidhni një sy në llogarinë e këngëtares dhe do të mbeteni të habitur.
Së fundmi ajo ka lëshuar ne treg linjën e saj të re të të brendshmeve dhe në videon e publikuar shihet mjaft sensitive.

Sipas saj nuk ka një modele që mund ta bëjë këtë më mirë se vetë ajo dhe këtë gjë e tregoi më së miri permes kësaj video.