Duket si vajzë 20 vjeçe, por nuk do e besoni se sa vjeçe është bërë Ami sot: Gëzuar datëlindjen..!!

LAJME Showbizz

Moderatorja shumë e dashur për pu.blikun shqiptar, Amarda Toska, ka festuar sot ditëlindjen e saj.Kjo ditë e ka pritur me surpríza të bukura në punë, pasi stafi e ka bërë të lumtur me dhuratat që i ka bërë që në mëngjes.Ami ka ndarë në ‘Instastory’ një video ku duken to.llumb.acet e mëdha me urimin ‘Gëzuar ditëlindjen’ dhe letrat e bardha me mesazhe për këtë ditë specíale për të.

“Surprizat e ëmbla nga stafi. Ju dua”, ka shkruar Amarda krah videos. Për të gjithë ata që janë kur íozë, Ami ka mbushur sot 39 vjeç!Më tej ajo ka ndàrë edhe disa urime nga miq e të afërm të tjerë të saj, ndonëse nuk ka zbù luar se si e ka festuar ditën e sotme.