E fundit, ndahet papritur nga jeta prezantuesi i njohur. Ishte i prekur nga…(Foto)

LAJME

Ka nde.rruar je.te pap.ritur pas nje beteje te gjate qe nuk e fitoi dot me nje semundje te ren de ylli i programit “SAVED By the Bell”, Dustin Diamond.
Ai u shua në moshën 44 vjeçare konfirmon “The Sun”.
Miku i ngushtë i Dustin, Dan Block konfirmoi lajmin.

“Ne menduam se i kishin mbetur dhe 5 muaj jetë apo dhe më shumë. Ai po bëhej gati të shkonte në spital sot. Unë isha atje, afër shtratit të tij. Ai nuk tha asgjë. Ai nuk ishte në gjendje të fliste. Ai po përpiqej të merrte frymë. Ne jemi të gjithë kaq të tronditur.”

Kolegë të tjerë nga programi “Saved By the Bell” shprehen homazhet e tyre për yllin pas lajmit shkatërrues.

Yllit të “Saved By The Bell”, i cili zbuloi se kishte k.ancer në fazën e katërt muajin e kaluar, iu tha se i kishin mbetur disa javë maksimumi deri në 2 vite jetë.