E FUNDIT: Ardit Gjebrea në gjendje të rënd pasi infektohet me korona, Reagon me urgjence dhe…

LAJME

Moderatori i njohur dhe shumë i dashur për publikun, Ardit Gjebrea, është konfirmuar pozitiv me kor.onavirus. Lajmin e ka bërë me dije vetë ai përmes një shënimi në Instagram. Gjebrea shkruan në Instastory se nuk është alarmuar pasi e ka temperaturën nën kontroll dhe jo shumë të lartë, ndërkohë që është karantinuar në shtëpi. Ai njofton se të dielën emisioni do të zhvillohet, por ai do të prezantojë nga shtëpia. JU FT OJM TE SHT YPNI VID EON KE TU