E FUNDIT: Koronavirusi G0DET rëndë vendin, shuhet mjeku i njohur, nuk e fiton dot betejën…

LAJME

Një lajm i trishtë për banorët e Beratit është bërë i ditur këtë të shtunë. Mjeku endokrinolog, Josif Dena ka humbur jetën si pasojë e pandemis. Lajmi u njoftua në Facebook nga një faqe e këtij qyteti, e cila shton se Dena ishte një nga mjekët më të njohur të qytetit të Beratit.

Postimi i plotë: Per fat te keq sot qenka dita e kronikave te zeza Nje lajm tjeter i trishte ,ndahet nga jeta per shkak te Covid 19 nje nga mjeket me te njohur te qytetit Dr Josif Dena Ngushellime bashkoshortes se tij Llambrini dhe femijeve U prehte ne paqe dr Sifi.