E FUNDIT: Noizy jep lajmin e hidhur për fansat e tij.. (Video)

LAJME Showbizz

Reperi i njohur Noizy ka bërë një deklaratë të papritur pak minuta më parë duke sho/kuar të gjithë fansat. Ai ka lançuar këngën më të re me titull “Exp/ensive Touch” dhe ka kërkuar nga fansat ta shpërndajnë që të bëhet pjesë e listave britanike. JU FTOJM TE SHT YPNI VID EON ME POS HT

Noizy ka theksuar se aty ku ka nisur karriera e tij, aty edhe do ta mbyllë,por përpara kësaj “do të sh/katërrojë” vendin. “Ju dua ti beni sa me shume replay kesaj kenge pasi vetem nga ju mund të shkojm në Uk lists & Awards. Në Uk nisi gjithcka dhe atje dua ta mbyll. Por para se ta mbyll do e shka/trrojm vendin siç e Kena zakon. Fansat Ma të fl/akt në bote koha tu kallxojme sa eshte ora. Share and support the movement OTR 4 Ly”, shkruan reperi krahas një pjese të videos në Instagram. Kujtojmë që Noizy ka jetuar në Britani për shumë vite, ku dhe në rrugët e Londrës i lindi fymëzimi për t’u bërë pjesë e skenës. JU FTOJM TE SHT YPNI VID EON KE TU