E FUNDIT: Përkeqsohet Ardit Gjebrea nga korona, me lot në sy o vëllezer dhe motra lutuni për mua Aman thot ai!

LAJME

Moderatori shumë i dashur për publikun, Ardit Gjebrea njoftoi pak ditë më parë se është infektuar me korona. Megjithatë kjo nuk e pengoi Arditin që të dielën ta drejtonte nga shtëpia emisionin “E diela shqiptare”. JU FTOJM TE SHT YPNI VID EON ME POS HT

Mirëpo këtë herë mjekët i kanë thënë se ai duhet të bëjë pushim dhe “E diela shqiptare” këtë javë do të ketë tre prezantues që do të zëvendësojnë Arditin derisa të rikthehet. “Gjysma ime” dhe “Të panjohurit” do moderohet nga Enkel Demi, bën të ditur Arditi. “Telebingo shqiptare”, do moderohet nga Gentian Zenelaj. Dhe “Ka një mesazh për ty”, nga Marsela Çibukaj. “Këtë të dielë mjekët më thanë pushim, por nuk do të ketë pushim E Diela Shqiptare”, shkruan Arditi. JU FTOJM TE SHT YPNI VID EON ME POS HT