E karantinuar dhe e vetme duke luftuar me virusin, Bora Zemani ka shqetësim të madh për…

LAJME

Moderatorja Bora Zemani po i kalon vetem ditet e karantines pas inf.ektimit me k.oronav. irus pak ditë më parë.Mirëpo, përmes një postimi në ‘Instagram’ Bora ka treguar se shqetësimi i saj më i madh nuk është Covid-i, por pamundësia për të takuar të voglin e saj, Arborin.“Mire gjithe te tjerat, po pa Arborin si do rri une?! ”- shkruan Bora krahas fotos me të birin.