E rëndë! Përkeqsohet Ardit Gjebrea nga Covid, ja cndodh me ‘E diela Shqiptare’…!!

LAJME Showbizz

Moderatori shumë i dashur për pu.blikun, Ardit Gjebrea njoftoi pak ditë më parë se është inf.ektuar me Co.vid.Megjithatë kjo nuk e pengoi Arditin që të dielën ta drejtonte nga shtëpia emisionin ‘E diela shqiptare”.Mirëpo këtë herë mjekët i kanë thënë se ai duhet të bëjë pushim dhe “E diela shqiptare” këtë javë do të ketë tre prezantues që do të zëvendësojnë Arditin derisa të rikthehet.