E shiste trupin për burrat e botës/ Nuk kanë fund të këqijat për Zogun e Tiranës…

LAJME Showbizz

Prezantuesi Hermes Nikaj ose siç e thërrasin ndryshe “Zogu i Tiranës”, ka vuajtur prej muajsh dën imin me arr est shtëpie. Mirëpo, kjo nuk është e gjitha.Burime për “Xing.al” bëjnë me dije se Hermesi është infektuar me korona dhe është izoluar në apartamentin e tij në një zonë luksoze të Tiranës. JU FTOJM TE SHT YPNI VID EON ME POS HT

Kujtojmë se në muajin dhjetor ai u paraqit në ambientet e Gjyk atës në dhomën pen ale për t’u degjuar si i pand ehur për akuzat e pros tituc ionit pas mbylljes së heti meve. Hermes u bë i njohur në emisionin e mëngjesit “Aldo Morning Show”. Më pas e pamë në një tjetër emision mëngjesi “Ditë e re” dhe së fundmi më programin “Casa de los 3-s”. Na mbetet të presim për të parë kur do të rikthehet Hermesi në ekran. JU FTOJM TE SHT YPNI VID EON ME POS HT