I ftuari i Rudinës shfaq simptomat e Covid live në emision pas dyshimit se ishte infektuar, habit moderatorja: Nuk po më pëlqen…!!!

LAJME

Ditën e sotme në emisionin e Rudina Magjistarit po diskutohet mbi bu’llizmin, ndërsa ndodhet në studio disa të ftuar.Por në nisje të emisionit Rudina njoftoi se një prej të ftuarve të sa, në moment të fundit e anuloi ardhjen në studio, pasi kishte pasur një temperaturë, dhe për sigurinë e të gjithëve dhe duke dyshuar se mund të jetë i infektuar me Covid, u lidh në lidhje Skype.Por ndërsa nisi të fliste, ai u kollit disa herë, ndërsa Rudina i tha me humor: Nuk po më pëlqejnë këto shenja.