Ish Missi shqiptar sqaron lidhjen me biznesmenin indian..

Showbizz

Bukuroshja e njohur shqiptare, Agnesa Vuthaj ka folur së fundmi për jetën p/rivate. Ajo u sqarua edhe për lajmin që kishte qarkulluar vitin e kaluar, ku ajo u përfol se është në lidhje me një biznesmen indian. “Unë kam reaguar ne rrjetet sociale sepse kam menduar që ka qenë një shkrim shumë seksist, kam reaguar për fenomenin jo për rastin, dhe pyetja ime do të ishte: Nëse një djalë kosovar në të tridhjetat e veta do të ishte me një biznesmen të huaj në një aeroplan privat, a do të shkruhej i njëjti shkrim ose nëse do të shkruhej a do t’i kishte të njëjtat klikime? E këtu kthehemi tek ajo shoqëria paragjykuese që mundohen gjithmonë ndoshta edhe në media që femrat me i gjyku dhe me i hedh pak më poshtë”, ka thënë Agnesa Vuthaj. JU FTOJM TE SHT YPNI VID EON ME POS HT


Me insistimin e prezantuesit, modelja nga Istogu e theksoi se me biznesmenin në fjalë nuk kishte asgjë më shumë e as më pak se një raport pune. “Sigurisht që nuk ka qenë e vërtetë, ka qenë një raport pune”, ka thënë tutje Agnesa, në Klan Kosova. JU FTOJM TE SHT YPNI VID EON ME POS HT