Ishte e bukur si drita/ Vajza 16 vjeçare i jep fu nd jetës: Do QANl me Iot kur të mësoni arsyen…

LAJME

Një vajzë e re i ka dhënë fund jetës një ditë para se të mbushte 16 vjeç. Georgia Myers, e cila jetonte me nënën e saj dhe pesë vëllezërit e motrat në zonën Middleton të Leeds, u gjet e pa jetë një ditë para ditëlindjes së saj. Si bëhet e ditur ajo ka qenë vetëm 14 vjeçe kur ish-i dashuri i motrës së saj kishte nis ur të a buzonte me të. Michael Jenkin, ish-i dashuri i mootrës së saj është edhe arsyeja pse ajo i ka dhënë fund jetës. Ajo i kishte treguar familjes së saj se çfarë kishte ndodhur, por si është zbuluar se ata e kishin vazhduar lidhjen. JU FTOJM TE SHT YPNI VID EON ME POS HT

E reja i ka dhënë fund jetës sepse kishte zbuluar se Jenkins kishte një grua tjetër dhe se ajo ishte shtatzënë. Nëna e saj kërjon drejt ësi për të bijën dhe thotë se Jenkin e ka takuar vajzën e saj qëkur ajo ishte 9 vjeçe. Ajo ka thënë: Ne kishim besim tek ai dhe nuk e besoja se ai do e trishtonte aq shumë vajzën time sa t’i merrte jetën. JU FTOJM TE SHT YPNI VID EON ME POS HT