Jam ne situat shume te veshtire,burri me thot qe te mbaj vetem per femijet dhe mije jep gjellat per ftyre..!!Cfare te bej?

LAJME

Burri me thot ti je “gomar” te mbaj vetem per femijet,gjellen ma hedh ne fytyre dhe…-Pershndetje dua te jem anonime jam 28 vjec kam 11 vjet martes 9 vjet ishim shum te lumtur kishim dhe dy vajza vendose te shkonim greqi dhe atje po ja kalonim mir nje vit pastaj filluam pune te dy me burrin.Pastaj njohem disa njeres filluan sherret une flisja dicka burrit I thoshe shum fjale per mua dhe une ato qe beja ja tregoja po Ai nuk me besonte vuri Dore fillovi te ndante krevatin nuk hante buk nuk me pyeste une gjithmon I thoj cpo te bej po Ai thoshte ti ke faj.

Nuk e kuptoj a asnjeher sepse me akuzonte qe kisha fb tj flisja me dike tj gje qe une nuk e kisha me thoshte sa her nuk te dua pse rri pse pyet. per mua nuk ekziston. U merzita shum qaj femijt kishin frik ndonjeher fliste mir pastaj te njejta gjera vendosa u largova nga greqia erdhe tek njerzit e burrit por flasim me burrin po Jo si cdo cift me thot nuk ta fal qe ike…. Por zbulova qe Ai flet me tj por nuk e Di ste veproj gabova dhe une qe ika por ai nuk vinte ne shtepi se isha une nuk donte te me shihte me sy…. .

Shkoni dilmim bashk ai fillovi me ty nuk dilet ti nuk degjon ke marr ere nga mendja na tregon fshati me gisht prej teje ti nuk je bukur por ske as mend nuk ble krem mos gatuaj me per mua gatuaj vet degjon njerzit nuk me degjon mua ku njerzit e mi me thoshin gjithmon fjalet te mira… Me kethente krahet nuk me therriste me emer po ju thoshte cupave pse ta duam ate mamin ajo ashtu ka qen qe kur e mora kur ishte 17vjec do me kesh ber magji pse rri me mua te me zej magjia….Une flisja me njeri qe njoha dhe I tregoja qe kisha burrin shum te mire Ai dita dotes sillej shum keq I thosha me trego njeriun qe te flet per mua te ballafaqohem.

Por Ai nuk donte me thoshte gjithmon une te mbaj per femijt se ti je gomar nuk merr vesh dhe une u merzita sa qaj nga do 3.4kam tentuar te vrisja veten sepse me akuzonte per shum gjera dhe vendosa u largova tani po rri dhe po pres prap por Ai me thot rri prit ti se kur te vi une do ti ndajme gjerat se po te me desh shum nuk ikje dhe une nuk te rri te pres ty se nuk te bente burri ty si do benit ju do ta prisni ti bisedoni gjerat prap apo do shkonim jeten sikush.Vija ne dy pun gjuhe sdija mundohesha te mos gaboja po ta pysja burrin nuk e Di meso vet me thoshte.Ne makine nuk me merrte gjellen ma hidhte ne fytyre.Po tani jam pak me qet ketu por frik kam prap se dhe po te jemi bashk do sillemim sic ishim do me ndihmonin pak nga jeta ju falemenderit … Gjith te mirat te keniSi do kishit vepruar ju?????