Kërkon të dashur, Edisonit i dalin pamjet me puIIë të kuqe shtrirë duke…

LAJME Rozë

Konkurrenti i Përputhen, Edison Ramhoxha është filmuar në shoqërinë e ish-banores së Big Brotherit, Fjorentina Halilit. Dyshja janë filmuar në momente private, duke pirë verë dhe duke u puthur në buzë. JU FT OJM TE SHT YPNI VID EON KE TU

Menaxheri i famshëm i VIP-ave, Xhani Demika, i cili duket se ka darkuar me to, ka publikuar video të tyre në Instastory. Demika e ka shoqëruar videon me një “zemër”, duke lënë të kuptohet se mes tyre ka diçka. Kujtojmë se Edisoni u bë pjesë e ‘Përputhen’ rreth tre javë më parë, ndërsa Fjorentina në muajin nëntor të vitit që lamë pas deklaroi se është në një lidhje. JU FT OJM TE SHT YPNI VID EON KE TU