Lajm i trishte! Ndahet nga jeta aktori i njohur ne mosh te re (Foto)

LAJME

Është ndarë nga jeta në moshë shumë të re, vetëm 28 vjeç, aktori i njohur i serialit “Degrassi”, Jahmil French. Lajmi është konfirmuar për “Page Six” nga përfaqësuesi i aktorit kanadez. JU FT OJM TE SHT YPNI VID EON ME POS HT

“Me një zemër të rëndë unë konfirmoj vd ekjen e një miku dhe klienti të dashur, Jahmil French. Ai do të mbahet mend nga shumë njerëz për pasionin e tij për artet, angazhimin e tij dhe personalitetin e tij të gjallë. Unë kërkoj që të mbani familjen dhe miqtë e tij në mendimet dhe lutjet tuaja në këtë kohë të vështirë”, tha përfaqësuesi i aktorit në një deklaratë. Kolegët e Jahmil shprehën dhimbjen për humbjen e aktorit përmes rrjeteve sociale. Shkaku i vd ekjes së aktorit nuk është bërë akoma i ditur.