LAJMI I FUNDIT: Arjani me lot në sy jep lajmin e keq për Bora Zemani, ja çfar i ka ndodhur…

LAJME

Moderatorja e njohur është i nfektuar me k oronav irus. Moderatorja e njohur shqiptare, Bora Zemani ka rezultuar p ozitive. Lajmin e ka bërë të ditur opinionisti Arjan Konomi në hapjen e puntantës së sotme të emisionit. Arjani bëri të ditur se Bora është në gjendje të mirë shëndetësore dhe nuk ka ndonjë shqetësim, por detyrohet të qëndrojë e izoluar gjatë kësaj periudhe. Andaj, gjatë kësaj kohe vajzat e “Përputhen” do të jenë ato që do ta zëvendësojnë atë. JU FT OJM TE SHT YPNI VID EON KE TU