Luana Vjollca duke rregulluar kepucet…, zbulon padashje gjoksin gjigand në videon e “Nxehtë”…

LAJME

Këngëtarja dhe moderatorja e famshme shqiptare, Luana Vjollca, së fundmi ka ndarë me fansat video ku shihet shumë më ndryshe. Luana ka postuar dy video, në njërën shihet në mënyrë pro/vokuese duke u përgatitur, ndërsa në të dytën ajo shihet duke dribluar me top futbolli e veshur në fustan të kuq. Se sa është Luana e talentuar për furboll mund të vlerësoni vetë në videon e më poshtë. JU FT OJM TE SHT YPNI VID EON ME POS HT