Marina “harron” të vesh breke, ja si mundohet ta fsheh…

LAJME Rozë Showbizz

Moderatorja Marina Vjollca është duke qëndruar në Dubai bashkë me burrin dhe motrën e saj. Nga Dubai i bukur dhe luksoz, ajo po na ofron pamje të ndryshme. Njëherë e mbuluar me shami si të ishte muslimane, e tani vjen tepër ekspozuese. Në fotografinë e fundit shihen çifti Getoar-Marina bashkë duke darkuar, por ajo që bie në sy është trupi i Vjollcës ku vërehet se ajo ka veshur një fustan të hapur i cili tregon se moderatorja nuk ka veshur fare breke. Ndërsa vet Marina mundohet me dorë që ta mbuloj trupin e saj për të mos iu dukur pjesët e saj të brendshme. JU FT OJM TE SHT YPNI VID EON KE TU