Me brekë në mes të rrugës, Bleona Qerreti lë nam/ Bie dhe i dalin…

LAJME Showbizz

Këngëtarja shqiptare Bleona Qereti po punon për një set të ri fotografik, por gjatë xhirimeve i ka ndodhur një e papritur.
Bleona vetë ka publikuar pamjet ku shihet duke pozuar me një rrje të, xhaketë e çizme teksa duket në super formë. Mirëpo teksa pozonte, rrugëve të Hollywood-it takat su per të larta dhe ambienti i lagur nga shiu, bëri që ajo të rrëshkiste. “Pl agos je ne krye te detyres”, shkruan Bleona krah videove të pu/blikuara. shi ko vi deon me po sht KE TU