Me fustan të kuq dhe lëvizje joshëse, super modelja siç nuk e keni parë ndonjëherë..!!

LAJME Showbizz

Emily Ratajkowski nuk i zhg.ënjen asnjëherë fansat kur bëhet fjalë për shfaqet e veta.Modelja 27 vjeç are ka pos.tuar në rrjetet sociale një video në të cilin shfaqet me një fustan të kuq, teksa k.ërcen në mënyrë shumë jos.hëse.Mund te themi se momentalisht kjo modele eshte njere nder femrat me te bukura ne bote,pas se ciles shum njerez te famshem vrapojn…!!