Mërgimtarët po martojn qikat shqiptare dhe kur po i dërgojn në Gjermani vetëm maltretime ju bëjn dhe…!

LAJME Rozë

Anonime.Pershendetje per lexusit.deshta me tregu historin tem me plot dhembje. Ish burrin ma kan gjet te familjes edhe jom kon dakort veq let jet djal i mir edhe tjeter sum ka interesu edhe aj dojke qik te te familjes tmir edhe qe i njohin jom martu edhe thojn jo ska tash qika qe skan frajera jom kon nje femer qe sum ka interesu as me pas frajer edhe ka asi qika per do qe menojn qe ska…un jom. JU FT OJM TE SHT YPNI VID EON KE TU

Kon e pa pergadit per jeten edhe qe ka asi njerz aq te poshter qe mujn me bo aq sene te ulta pervoja um ka msu jom kon 21 kur i kom perjetu senet qe shum kush poj merr hajgare po vin e po marrin qika te kosoves e kur i qojn ne gjermani veq maltretime ju bojn kurgju tjeter hiq un jom kon e martume per pak koh shum se si jom shku e kom pa qe jet me qat djal skom edhe e pata kuptu qe aj kish pas lidhje tgjat me gjermank edhe masi kom shku un edhe para se me shku kurr kontaktin se kish ndal.

Edhe aj ish pas kon hala i dashurum me at qiken e mu nshpi e koh pas kohe ma bojke ty veq per bab e nan tkom marr e qesi fjal per mu jon kon shum, se nat e dit tu e lut Zotin mema qit ni djal qe e meritoj aj ashtu um provokojke me fjal edhe ni nat ma boni ish kon mir met pas ty qetu e tjetren te puna i thash meno mir qka je tu thon se qeto fjal si flet ni burr e aq ma pak njo qe osht i martum e don me kriju familje.

Krejt nfund jom e ndame tash se krejt i kom kallxu familjes tem edhe tash jom e tmerrume perj qetyne qkam kan ndodh ka shum e shum me kallxu po po e permbylli me ni lutje Aman Bre mos u martoni veq per shkak familja po don met martu me shqiptare po qaty ku e ki zemern me qata vazhdo e mos ja shkatrro kerkujt jeten.Allahu ju ndihmovt nmarrjen e vendimeve tdreta e tsinqerta e pa e lendu kerkon. JU FT OJM TE SHT YPNI VID EON KE TU