Mevlani i dhuron lule Antonelës, Lediana ikën nga studio me lot në sy..!!

LAJME Showbizz

Për’Puthen ditën e sotme nisi me një shumëllojshmëri ndjenjash veprimesh nga treshja e famshme Antonela-Mevlan-Lediana.Në fillim Lediana u shpreh se ishte penduar që kishte qëndruar aq e ftohtë me Mevlanin dhe shkoi i dhuroi një puthje në mes të studios. Më pas Mevlani i dhuron një tufë me lule Antonelës duke shkaktuar një mërzitje shumë të madhe për vajzën tjetër.Lediana tha se ndihej shumë e tepërt në studio dhe vendos që të largohet.