Moderatorja shqiptare sfidon Blendin Fevziun, kërkon t’i marrë emisionin…

LAJME

Moderatorja e njohur, Arjola Shehu, është bërë e njohur për publikun që pas prezantimit të emisionit “Tek Unë” në In Tv dhe më pas “Kush vjen për drekë” në Tv Klan. JU FTOJM TE SHT YPNI VID EON ME POS HT

Ajo u largua muaj më parë nga televizioni Klan dhe aktualisht po prezanton spektaklin “Netët e klipit shqiptar”. Mbrëmjen e djeshme Arjola i është përgjigjur pyetjeve të fansave në ‘Instastory’ ku ka zbuluar shumë të pathëna për veten por edhe ka treguar ëndrrën e saj që një ditë të prezantojë emisionin më të ndjekur politik në vend. Teksa është pyetur se cilin emision do kishte dëshirë të drejtonte në Klan, Arjola ka pu/blikuar foton e emisioni ‘Opinion’ të drejtuar nga Blendi Fevziu duke i habitur të gjithë. JU FTOJM TE SHT YPNI VID EON ME POS HT