Ndërhyu në sherrin mes moderatoreve, Rezartit nuk i del inati me Alketën por…

LAJME Showbizz

Dy postimet nga revista e Alketa Vejsiut për moderatoret Xhemi Shehu dhe motrat Vjollca, shkaktuan një bujë të madhe në rrjet dhe në media. Shumë nga personazhet e njohur të Showbizit janë përfshirë në debatin e tyre, mes të cilëve dhe Rezart Veleshnja. Ditën e djeshme aktori postoi në Instastory një foto të vjetër të Alketës duke i dalë në mbrojtje Xhemit, Luanës e Marinës. “Alketa Vejsiu bio. Unë them se Eminem do e kishte zili Alketën për 320 km në orë të të folurit dhe do ishte krenar të bashkëpunonte me të”, shkruante Rezarti. JU FT OJM TE SHT YPNI VID EON KE TU


Atij ende nuk i ka dalë inati me Alketën dhe këtë e ka provuar së fundmi. Ai ka publikuar një meme në Instastoryn e tij, në të cilën ka bashkuar moderatoren me një personazh tjetër dhe shprehet se ai ka kaluar rekordin e Alketës për të folurën me shpejtësi. “Joo thyhet rekordi e legjendës”, shkruan ai. JU FT OJM TE SHT YPNI VID EON KE TU