Ngatërroi një Shqipëri të tërë/ Zbulohet si njihet Tea me Ardit Gjebrenë…

LAJME Showbizz

Bujë të madhe bëri lajmi që Tea dhe Andi nuk ishin ç/ift, por në fakt Tea kishte lidhje me djalin nga Kosova, Beartin. Fotot e tyre bashkë u bënë virale. Por pjesëmarrja në ”Përputhen” nuk ka qenë e eksperienca e parë për të në televizion. Dikur ajo ka qenë pjesë e emisionit ” E Diela Shqiptare” që drejtohet nga Ardit Gjebrea.Tea ishte pikërisht vajza që niste mesazhet në shtëpitë e shqiptarëve, por mesa duket aty nuk i shkoi dhe aq mirë.Tani ajo po shijon romancën me djalin nga Kosova, Beartin. E së fundmi ka pu/blikuar edhe foto me motrën e Beartit. JU FT OJM TE SHT YPNI VID EON KE TU