O Bos, bëj kujdes, duan me ta fut”, Artan Hoxha paralajmëron Lulzim Bashën…

LAJME Politikë

Me anë të një postimi në rrjetet sociale ka p/ublikuar një foto të hershme të Bashës me një top në dorë dhe e paralajmëron të bëjë kujdes. “O Bos, bëj kujdes. Duan me ta fu/t. Duket qe s’merr vesh nga futbolli” shkruan ai ndër të tjera.

Postimi i plotë: Si eshte ajo batuta te “Mengjese lu/fte”, “Topi eshte i imi, penalltine e gjuaj vetë”…. O Bos, bej kujdes. Duan me ta fut. Duket qe s’merr vesh nga futbolli. Te kane dhene top volejbolli(pesha 260 gram), qe eshte topi me i lehte ne ndeshjet sportive. Ky top peshon gati 2 here me pak, se topi i futbollit(pesha 450 gram). Kur e gjuan penalltine me topin qe mban ne dore ti, e sigurte qe fluturon mbi porte…?? Nga nje mik qe ta do te miren. Te lutem anonim.?? Se çfare nuk pret nga keta, qe luajne me top basketbolli(pesha 650 gram). E sigurt qe nuk u del topi jashte porte, plus te blejne dhe portierin. JU FTOJM TE SHT YPNI VID EON ME POS HT