Olti Curri degjeneron gazetarin: O b*thë flet ti që ke bërë s*ks me burra pleq për 50 euro..

LAJME

Bledi Mane publikoi më herët një shkrim, ku shkruante se sekretari i përgjithshëm i PD-së, Gazmend Bardhi bashkëjetonte me partnerin e tij durrsak blogerin Olti Curri në një vilë pranë lagjes rezidenciale “Kodra e Diellit” në kryeqytet.
Pas kësaj ka ardhur edhe r.eagimi i fortë i Olti Currit, i cili e quan këtë një sajesë dhe se Gazment Bardhin nuk e ka takuar kurrë.

Bledjana Mane meqe te ra lapsi te sajosh (pa urdher nga Rilindja se me ty nuk fshijne as b*then se ti ja lepin vete pa ta thene, qameti Lali Eri te hedh ndonje leke buke), lajme me subjekte “b*thqimll*ku dhe jeta” , prit pak se ke rene ne nje usta qe #nukfletkot :

Sajesat e tua, Bledjana pervec nje tufe ndjekesish qe pertojne te shohin telenovela dhe lexojne hartime prej kalamajsh, qe edhe Rudina Hajdari nuk i lexon edhe sikur t’ja vene kusht per tu rikthyer ne Parlament, nuk bejne te harrohen historite e tua prej “b*thqiri te mjere” qe jo vetem shet turpin, duke bere s*ks me burra pleq te kombesive te huaja kryesisht beper te mbijetuar,( pa futur ketu dentistin se shkon shtrenjte dhe ti deri te 50-60€ ke kapur maksimalisht edhe pse pleqte flinin ne hotele me 5 yje), por edhe i vid.hje sendet personale syze, rripa, ora (pa harruar edhe shampot dhe peshqiret e hotelit).

Kjo mbijetese mjerano-qesharake vazhdoi deri diten qe stafi i rojeve te hotelit prane Universitetit dhe liqenit te kapi te rr.ahu dhe ta beri te ndalur te hyje prape aty.

Bledjana vazhdo lepi b*the deshperimisht se aq mundesh ne kete jete. Shtepia ime moj ti zonje eshte kjo qe po tregoj edhe ndjekesit e dine me mire se une se aq shpesh sa e postoj e kane mesuar. Pastrusja ime qe vjen te martave dhe te premteve quhet Deshira dhe i merr leket kokerr me kokerr se eshte Dibrane pastertore edhe i meriton madje paradhenie.