“Para apo pas martese”, Ermali zbulon se kur i ka shijuar më shumë s*ksi me Amin…

LAJME Rozë

Ermal Mamaqi ka qenë i ftuari i radhës në rubrikën “After Party” në emisionin ’Shiko kush luan’. Ermali iu përgjigj edhe pyetjeve nga jeta personale, përfshirë këtu një pyetje mbi s.e.ksin. “S.e.ksi më i mirë para apo pas martese?” “Uaaa! Mendoj që pas martese, por s’ka ardhur akoma pjesa më e mirë”-u përgjigj Ermali. Producenti tregoi gjithashtu se ai e do më shumë Amin dhe është më xheloz se ajo. “Po unë padyshim se ajo s’ka për çfarë të jetë xheloz”-tha Ermali me humorin që e karakterizon. Ermali tregoi dhe pjesën e tij më romantike kur i dedikoi Amit këto fjalë: Nuk e imagjinoj dot veten pa ty! JU FTOJM TE SHT YPNI VID EON ME POS HT