Pas disa tradhtive që i bëri Arbenitës, zbulohet identiteti i modelit në videon intime me partneren e Feros..

LAJME Rozë Showbizz

Gjatë ditës së djeshme, në media ka qarkulluar një video e një djali që shfaqet duke u puthur me Arbenita Ismajlin, të dashurën zyrtare të reperit të famshëm Feron Shabani, i njohur si Fero. Pasi videoja u bë publike, duke futur edhe një herë në krizë marrëdhënien e reperit 22-vjeçar me partneren e tij, djali ka zgjedhur të reagojë, duke zbuluar kështu dhe identitetin e tij. Ai quhet Kened Tahiri dhe është model. JU FT OJM TE SHT YPNI VID EON KE TU

Kenedi është shprehur se atij i kanë vjedhur llogarinë e ‘Snapchat-it’ nga ku kanë marrë edhe videon, ku shihet ai në një moment intim me Arbenitën. “Mbrëmjen e kaluar, ‘snapchat-i’ im u vodh. Njerëz t’ligë bre, sa t’ligë jeni!”, shkruante ai. Lidhja mes modelit të Valdrin Sahitit dhe Arbenitës me siguri daton kohë më parë, pasi tashmë ajo është në një lidhje me reperin e njohur, Fero. Por mediat e Kosovës nuk e përjashtojnë mundësinë që mund të bëhet fjalë për një tradhti të mundshme, me djalin simpatik të të njëjtit profesion, pasi dihet që Arbenita është modele.