Pas ndarjes nga bashkëshorti, ja ku paska përfunduar Tuna..

LAJME Showbizz

Altuna Sejdiu është këngëtarja shqiptare nga Maqedonia e që për publikun njihet si Tuna. Ajo është një këngëtare që për vite i kontribuoi muzikës shqiptare vetëm me këngë që u bënë hite. Tuna është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme. Në foton e fundit ajo shihet me një filter dhe po duket shumë ndryshe nga herat e tjera. JU FTOJM TE SHT YPNI VID EON ME POS HT