Pas sherrit u larguan nga programi, Sara poston foto në krah të….!!!

LAJME Showbizz

Eri është djali i cili u përfshi në një zënkë me Dorin, djalin e ri i cili sapo u fut krijoi shumë debate në studio. Kujtojmë që sh erri mes Erit dhe Dorit, ag/ravoi jashtë programit, ku djemtë u përl eshën fizikisht me njëri-tjetrin. JU FT OJM TE SHT YPNI VID EON ME POS HT

Pas inc/identit, produksioni vendosi që Eri të lar/gohej nga emisioni, teksa mungesa e tij u vërejt në Për’Puthen Prime të dielën. Por veç kësaj, në studio u pa edhe mungesa e Sarës, konkurrentes e cila pas takimit me Andin, prishi miqësinë me Jasminën, vajzën e cila në ditën e të dashuruarve i dhuroi një puthje djalit nga Kosova. Përmes një postimi në Instastory, të pu/blikuar nga Sara, është parë që kjo e fundit po kalonte mbrëmjen në krahët e Erit. Në videon e postuar, Sara i thotë Erit të tregojë tatuazhet. Ata të dy shfaqen shumë të afërt me njëri-tjetrin dhe kështu kanë lindur dyshimet nga pu/bliku se mos ndoshta mes tyre ka diçka më shumë se miqësi. JU FT OJM TE SHT YPNI VID EON ME POS HT