Personazhi i njohur shqiptar i ofroi 1 milionë euro për të kaluar një natë bashkë, Mihrije Braha tregon se…

LAJME

Këngëtarja Mihrije Braha dhe bashkëshorti i saj Naim Abazi të ftuar në emisionin ‘Glamour Zone’ kanë bërë publike shumë detaje të reja nga jeta e tyre pr/ivate. JU FTOJM TE SHT YPNI VID EON ME POS HT

Në një rrëfim si asnjëherë më parë, Mihrija zbuloi si refuzoi ofertën 1 milionë euro për një natë dhe reagimin e bashkëshortit të saj kur mësoi lajmin. Ester Bylyku: A të ka nga.cmuar ndonjëherë, një mashkull i famshëm i shoë bizit shqiptar, pa dijeninë e Naimit? Mihrije Braha: Ka qenë një ofertë 1 milionë dollarëshe, një natë në një ishull. Është shumë i njohur, dhe është shqiptar. Më e bukura, është se pas kësaj telefonate, mora menjëherë Naimin dhe i thash cfarë ndodhi. Ai filloi të më tallte e të bënte shaka duke më thënë: ‘Më ke humbur 1 milionë dollarë. Këtë ma ka përmendur 2 muaj e gjysmë. JU FTOJM TE SHT YPNI VID EON ME POS HT