Plas sherri! Po kur u bone dhe ti nga “K……..” e Agron Llakës po kalon hu më hu..(FOTO)

LAJME

Moderatorja dhe aktorja Rudina Dembacaj është bërë një prej personazheve më të përfolur që kur pranoi lidhjen me ish-deputetin Mark Frroku.Ajo nuk heziton të publikojë fotografi nga jeta e përditshme dhe së fundmi ka postuar një imazh me partnerin duke tymosur cigare.Imazhin e shoqëroi me një përshkrim edukues duke thënë: “Duhani dë mton rëndë shëndetin, të zverdh dhëmbët, vjen erë e keqe, të hap barkun! Mos e pini”.