Prezantuan vajzën me pubIikun për herë të parë / Si reagon bashkëshortja e Arian Çanit…

LAJME

Pasditen e kësaj të enjteje gjatë emisionit “Rudina” në TV Klan ishte ftuar dentistja pediatre, Enida Petro. Ajo është një grua shumë e suksesshme në profesionin e saj, por pak e dinë që është bashkëshortja e moderatorit të njohur Arian Çani. Çifti ka dy fëmijë, një djalë dhe një vajzë. Ishte vetë Arian Çani që e prezantoi Joanën, 3 javë më parë gjatë emisionit “Zonë e Lirë”. Gjatë programit të sotëm, …Per me shum ndiqeni videon duke shtypur tek pjesa rek,lamuese nder kete shkrim e shfaqur ne menyr te fotografis..