Redon Makashi tregon historinë e pazakontë Rudina Magjistarit/ Ja si përfundoi në Egjipt duke mbjellë pemë me Aleksandër Gjokën dhe Dashnor Dikon

LAJME Showbizz

Në emisionin “Rudina” në Tv Klan ka qenë i ftuar këngëtari i njohur Redon Makashi i cili ka folur për projektin e ri që ka sjellë së fundmi. Ai ka risjellë këngën e tij “Më mohove” në një version tjetër dhe me videoklip. Gjatë intervistës Redoni ka rrëfyer dhe një histori që i ka ndodhur në Egjipt kur ishte me Aleksandër Gjoka dhe Dashnor Dikon. Ai tregon se ishin ftuar për koncert, por përfunduan duke mbjellë pemë nëpër kodrat e Egjiptit. JU FT OJM TE SHT YPNI VID EON KE TU