Sa të dashura ka pasur Ermali…? Aktori habit me përgjigjen…

LAJME Showbizz

Ne emisionin e Luana Vjollces duket nje nga pyetjet e shumta ishte edhe një pyetje me spec. Kur ishte e ftuar në “Xing me Ermalin”, ajo bën rolin e moderatores për ta zbuluar. Ermal Mamaqi ishte i ftuari i Luana Vjollcës, në një emision të improvizuar me pyetje të sikletshme: JU FT OJM TE SHT YPNI VID EON KE TU

“Sa të dashura ke pasur para Amit?”, e pyet moderatorja Ermalin, i cili në vend të përgjigjet pi një pije të çuditshme me vezë. Ne baze te informacioneve qe ne kemi Ermali ka patur vetem nje lidhje, me nje vajze qe kurre nuk e shfaqi ne publik. Ami dhe Ermali jane te martuar tashme prej shume vitesh dhe jane bashkeshorte te dedikuar ndaj njeri tjetrit. JU FT OJM TE SHT YPNI VID EON KE TU