SHERR në një familje shqiptare, Vjehrri dajak 2 nuseve. Ja çfarë ka ndodhur…

LAJME

Ndërkohë ky i fundit akuzohet se ka ushtruar dh u n ë ndaj dy nuseve të djemve të tij. Ndaj dy nuseve M. M., 31 vjeçe dhe E. M., 28 vjeçe është lëshuar urdhër mbrojtjeje. JU FTOJM TE SHT YPNI VID EON ME POS HT

“Specialistët për Hetimine në Komisariatin e Policisë Pogradec bënë ndalimin e shtetasit në kërkim E. M., 32 vjeç, banues në fshatin Buçimas, Pogradec. Ky shtetas, në datën 28.01.2021, dyshohet se në banesë ka ushtruar dh u n ë ndaj babait të tij, shtetasit M. M., 64 vjeç. Në lidhje me këtë rast u plotësua kërkesë-p a d i a për lëshimin e menjëhershëm të urdhrit të mbrojtjes për shtetaset M. M., 31 vjeçe dhe E. M., 28 vjeçe, banuese në fshatin Buçimas, Pogradec Pasi shtetasi M. M. (vjehrri i tyre) ka ushtruar dh u n ë dhe fizike ndaj tyre”, njofton policia. JU FTOJM TE SHT YPNI VID EON ME POS HT