Shkendije Mujaj: Njerëzit që nuk shkojn në xhami dhe nuk falen, nuk i la me mu afru ngat (VIDEO)

LAJME Showbizz

Kengetarja e njohur, Shkendije Mujaj pas disa vitesh munges, eshte rikthyer perseri ne televizionet kosovare duke bere nje interviste ekskluzive, duke zbuluar shume te pathena per te.. “Une jam fetare. Une kam qef krejt me msu fejen. Njerezit qe s’i falin pese vakte, nuk i la me mu afru ngat. Une kam qef veq me u… JU FTOJM TE SHT YPNI VID EON ME POS HT