“Shko dhe në krevat po deshe…”, Ana debaton ashpër me Bledi Manen për tradhtinë…

LAJME shëndetësi

Ish konkurrentja e Për’puthen, Ana dhe gazetari Bledi Mane janë përfshirë në një debat në ‘E diell’ në rubrikën ‘Trotuar’ ku po trajtohej tema “Tradhtia me maskë”. Ana u shpreh se i quan perversë tradhtarët, ndërsa më pas nisi përplasja me Manen, i cili kërkonte të dinte se “në cilën Tiranë jetojnë” të tjerët. JU FT OJM TE SHT YPNI VID EON KE TU